...ca tot e luna decembrie și a venit frigul...ne-am gândit sa ne întâlnim intr'o zi la patinoar....ne-am strâns un grup de vreo 7-8 insi si am stat pe acolo vreo 2 ore...dupa ca sa nu stam in frig,astia care am ramas adica vreo 5 am facut rezervare in krisna si am stat si pe acolo vreo 1 ora- 1 ora juma :)))
...si mrg, comanda scurta gen o narghilea (cu banane),2 limonade si un nestea :)) jesus
pe la final cam asa...se sparge paharuuuu :))...eh asta fiind o actiune nedorita :D
whatever..a fost o zi..O.K.
v-am pupat :*
Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum 2 săptămâni
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu