"luna amara - ciudat"
ma simt ciudat..adica am o stare ciudata...ma simt dezamagita.nemultumita.trista.melancolica.LAME.corps....adica nu stiu e ceva pe genul ma simt neimplinita...nu stiu ce se intampla cu mine de am aceasta stare de rahat..
sper sa treaca cat mai repede si sa fiu iar tampita.nebuna.perversa.nu in toate mintile..HELLS BELLS
merg la AC/DC, merg la AC/DC...si tu nuuuuu :)) nea,nea,nea,neaaaaaa....
ma scuza-ti am TAMPIT (sunt tampix.) =]]
am sa-ti spun ceva :) :
-nu ai nici o taina
-ești sfântă pe dracu (sa te ieie)
-cădeați-ar bradu în casa (cât mai curând posibil)
-călcate-ar mașina pe unghiuțele de la piciorul drept [>:P]
Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum o săptămână
2 comentarii:
faza cu unghiile e pura gelozie=))
mai SaBino, ma, ai devenit ff rea de la un timp>:)
ete pla :))
Trimiteți un comentariu