[bine bine...fals alarm...dar tot se va intampla..uita-te bine inco'a] :)))
o doamneeeeee...
ce gura poooot sa ammmm ;x;x;x
CASA PE PAMANT SI COPIL DE PIATRA >:D<
for ana and respectivu' :d
holy shit ce gura am ...sau nu stiu pnm ce presimtiri sau viziuni...pla...nu stiu cum se zice ..stiu doar ca la ora asta nu ne mai arde de engleza si info :D
bitchhh te iubesc....bleagoooo
cand ti-am zis ca am avut dreptate de la inceputtt :x
Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum o săptămână
4 comentarii:
PULA:))
=) ma scuzati, nu m-am putut abtine:)
prima data am inteles ïmi iubesc GAURA=))
eeh, ma intelegi, azi am avut o zi ciudata din toate pct. de vedere ;;)
ORICUM SUGE!!! :-j
Trimiteți un comentariu