Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum 2 săptămâni
2 comentarii:
care halat roz cu care buline albe?!
nu stiu ?!?
nu am stiut ce "name" sa dau ;;)
da stiu suna stupid..:-j
SaB.
Trimiteți un comentariu