Unii...sau mai bine zis UNA dintre noi chiar se distreaza :d
Ma refer la Sabi. Acum e in Grecia :> (Thassos)....ultima data cand am vb. era pe balcon si bea "Un Frappe". Bravo Sabinuto...tine-o tot asa....Da' lasa ca te intorci tu peste 8 zile >:)
Eu, in schimb stau acasa si ...frec menta, iar cand apare mama prin peisaj ...imi scriu la romana :p
Trebuie sa recunosc ca sunt a little bit jealous :D...Dar ma gandesc ca si eu am fost anul asta in Grecia si am stat si eu 10 zile...:)
Puuuup :*
Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum 2 săptămâni
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu