Hey.................
Azi este prima zi de scoala !
Cam la fel a ramas, nu s-a schimbat mai nimic....decat ca au lacuit parchetul, au schimbat bancile intre ele si le-au ridicat ceea ce nu imi convine pentru ca o sa ma vada toti profii :((
Ma rog....s-au schimbat cativa profi' doar 5 :
Profu' de desen
Profu' de muzica
Profa de isterie
Profa de civica
Profa de romana ( am un noroc ca in fiecare an s-a schimbat )
Cam atat. Momentan ploua :( : si ascult JUR de Voltaj .
O sa mai public si eu si Ana :)
Bye-bye :*
Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum 2 săptămâni
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu