Mdea...:) saluut !
m-am plictisit fara Svetlana :(
Da' lasa....CA VII TU INAPOI >:)
Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum 2 săptămâni
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu