IL ADOR:x
ana:D
vai, vai...am luat-o razna:|...ba nu, n-am luat-o, ma comport al dracului de normal.ma simt bine.iiiiiiiiiiiiip.am avut o zi ciudata.mi-au pus dedector seismologic la liceu.am fumat la ora de engleza.a fost caterinca la religie.merg la ac/dc.am cel mai ieftin bilet posibil.cred ca raman corijenta la fizica.mi se rupe.viata e frumoasa.vreau la iris.heal the world.si cam atat...:xiiiiip.el e genial,desi nu e nimic deocamdata>:)
Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum 2 săptămâni
2 comentarii:
stim cu toti cat il adori...
si cat te place el...
cat ravniti unu la altu ca 2 prosti..
:x
Trimiteți un comentariu