Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum 2 săptămâni
Un comentariu:
am privirea aia de copil de clasa intai ..
oricum, prost editata !
cu drag, eu :))
Trimiteți un comentariu