Offf...de ce atat de multa prostieeee :(
Snobism
Rautate
Prostie... din nou!
O cantitate foarte mare de teatru de prost gust si nu in ultimul rand FITZE
Scris de Ana
Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum 2 săptămâni
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu