aici sunt cateva ramuri ale prostiei :
1.Ce inseamna sa fii SNOB : Persoană care admiră şi adoptă fără discernământ şi cu orice preţ tot ce este la modă.
2.Ce inseamna sa fii NESUFERIT :Persoană care are însuşiri negative si este lipsita de calităţi pozitive.
3.Ce inseamna sa fii FITOS:Persoană care se arăta mofturoasa sau se lăsa rugata.
Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum 2 săptămâni
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu