Pt. cei curiosi....Nu numai una dintre noi scrie....ci AMANDOUA :p
Cam atat am avut eu de zis azi (Ana)
Pup.
Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum 2 săptămâni
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu