( tot Eu :) )
Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum 2 săptămâni
Un comentariu:
E foarte tare ideea blogului! Dar incearca sa il faci cu doi admini [tu si Sabina] ca sa puteti scrie asa mai liber amandoua. Nu stiu exact cum pt ca si eu incerc sa fac asta :D
Succes in continuare! S.
Trimiteți un comentariu