Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum o săptămână
Un comentariu:
waaa ciuperci...really cool , app e una in spate zici ca e o [CENZURAT]:">
Trimiteți un comentariu