3...2...1....GO!
Deci cam asa incepe vacanta mea dintre semestre. Spre fericirea mea nu voi sta acasa ca altii facand temele acelea nesuferite la mate sau romana ;)) , NU voi pertece impreuna cu Ana si Miruna o intreaga saptamana la schi in Azuga (aproape de Busteni :x) unde cred eu ca ne vom distra si nu vor exista incidente neplacute, certuri, batai s.a. (i suppose) cum a fost anu trecut :|
In fine...azi trebuie sa ma apuc de bagajul ala nesuferit care banuiesc ca o sa cantareasca mai mult decat mine ;;). O sa va povestsc cand ma intorc de acolo.
Sabi
xOxO :*
Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum o săptămână
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu