
Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum o săptămână
4 comentarii:
yeah sure,,, e vopsea , care s-a vopsit :-W??
...oribil :))
era un luciu de buze EXPIRED :))
=]]
da....shhhh :))
ca sa se mai mire si altii :))
god :)) si mai zice lumea de mine ca sunt freaky:))
Trimiteți un comentariu