Derivata f’ de bun simț
-
Hai ca e vânzoleală mare pe scena politică. Mare rău. După ce l-au lăsat pe
Bolojan să își rupă gatul, punând taxe peste taxe, pesede, singurul partid
pr...
Acum o săptămână
Un comentariu:
:) :* Ce dragut! Am avut si eu un papagal da a murit...era verde si avea un nume ciudat.Am la activ 3 tentative de pisici si un hamster ba chiar niste pesti si un cutzu :D Acuma tot ce mi-a ramas e o brosca testoasa ! :|
Trimiteți un comentariu